מה זה חדרי בריחה

מדובר בבילוי האולטימטיבי החדש: חדרי בריחה הפכו לאטרקציה אמיתית לאנשים במגוון גילאים ומכל קשת האוכלוסייה. כל מי שמעוניין לאתגר קצת את החשיבה שלו, לצאת משגרת הבילויים של הפאבים והמועדונים ולהצטרף לחוויה יוצאת דופן- מומלץ שינסה לפחות פעם אחת את אחד מחדרי הבריחה המגוונים הנמצאים בכל מקום בארץ.

מה זה בעצם חדר בריחה?

המשתתפים במשחק המלהיב ייכנסו לחדר ייחודי, בתוכו יינעלו כשבויים- עד אשר יצליחו למצוא את הדרך החוצה. בתוך החדר תמצאו הרבה חידות, משימות ומשחקי חשיבה- כאשר התפקיד שלכם יהיה לעבור את כל המכשולים הללו, ורק אז תקבלו לידיכם את המפתח הנכסף לדלת היציאה. לרשותכם שעה עד שעה וחצי לפתרון והמטרה היא להצליח לצאת בכוחות עצמכם, בטווח הזמן הזה. בחדרי הבריחה ישנם מדריכים אשר תוכלו לתקשר עמם באמצעות מכשירי קשר במהלך הפעילות, ולקבל רמזים בחלק מהמשימות. אך חשוב להבין שהמטרה היא לאפשר למשתתפים לבצע חשיבה משותפת ועצמאית, כך ש"סיפור" החדר יושלם בצורה הטובה ביותר, ואתם תהיו גיבורים אמיתיים.

הבדלים בין חדרי הבריחה השונים

לכל חדר בריחה ישנו "סיפור מסגרת" אחר: בחדר מסוים תוכלו להיות חברי להקה מפורסמת שנכלאו באוטובוס בדרכם להופעה, בחדר אחר תהיו לוחמים אמיצים שנכלאו ללא עוול בכפם בכלא- קיים היצע גדול ומגוון מאוד של חדרים כאלה. אתם רק צריכים למצוא את המשחק ש"מדבר אליכם" הכי הרבה, ולהחליט עד לאן להרחיק ברחבי המדינה בכדי להשתתף בו.

איך בוחרים חדר בריחה מהנה במיוחד?

ישנם חדרי בריחה המצריכים רמות שונות של יכולות חשיבה ופתרון מהיר של חידות. באמצעות תיאור החדרים השונים באתרי האינטרנט, תוכלו להתרשם מהחדר עוד בטרם תגיעו אליו, מפירוט הסיפור שהוא מייצג ומהרמה- בסיסית או קשה- הנדרשת מהמשתתפים. באופן כזה תוכלו להתאים את החדר הנבחר אל המשתתפים, וזה חשוב במיוחד כאשר מדובר בקבוצה של ילדים המעוניינים לשחק. חדר שיתאים ברמה הקוגניטיבית הנדרשת למשתתפים והסיפור שלו ירתק אותם, יהפוך לחוויה ייחודית ובלתי נשכחת עבורם.

מדוע חדרי הבריחה הפכו לפופולריים דווקא עכשיו?

תכניות הריאליטי השונות בטלויזיה, הדורשות מהמשתתפים בהן לעבור משימות שונות בדרך לפרס, הן חלק מהטריגרים שהפכו את חדרי הבריחה לצורת בילוי כה פופולרית. ייתכן גם שהשפע של המסכים הנמצאים בעולם המודרני בכל מקום- סלולרי, טלויזיה ומחשב- הפכו את מלאכת החשיבה הבסיסית לאטרקציה ייחודית ומושכת בפני עצמה, וחדרי הבריחה יוצרים בעבור המשתתפים געגוע למשחקי חשיבה מתוחכמים וגורמים לאווירה של מעין הצגה מעניינת, כאשר הם עצמם השחקנים הראשיים.

להזמנת חדר בריחה כנסו לאתר:
https://www.cube-israel.co.il/

 

כתבות נוספות במגזין:

חיסכון

חיסכון? מדריך לסוגי חיסכונות

מדריך לסוגי החיסכונות הפיננסים הנפוצים בבואנו לחסוך כסף לטווח הארוך, אנו ניצבים בפני מגוון רחב של אפשרויות ואפיקי חיסכון. אבל מה הם בעצם סוגי החיסכונות

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

הדעות לגבי קפסולות קפה חלוקות. יש כאלה להם הכי חשוב להכין קפה בצורה נוחה ומהירה, בעוד אחרים מאמינים שגם הקפסולה הכי איכותית לא יכולה להשתוות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן