קליפורניה הנה אני בא

קליפורניה, מדינת הזהב של ארה"ב, הינה המדינה השלישית בגודלה בארה"ב והיא שוכנת לחופי החוף המערבי. מי שמעוניין לטייל בארה"ב ולצאת קצת מהבנאליות הרגילה של ניו יורק, חייב לעצמו את הביקור בקליפורניה, שכן קליפורניה זה הולוויד, זה גשר הזהב, זה כלא אלקטרז, זה יינות משובחים, דיסלינד ועוד הרבה דברים רבים ששוה לראות ולחוות.

כאשר מגיעים לקליפורניה, ניתן לעבור די בקלות בין הערים השונות והגדולות שלה (לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו וסן דייגו) באמצעות כביש 1, שיש המכונים אותו "כביש האפשרויות הבלתי מוגבלות של היופי" לאור העובדה שלאורך הכביש והנסיעות הרבות נפרסים נופים מרהיבים ועוצרי נשימה וכן אטרקציות רבות, עיירות קטנות וציוריות וכן נקודות תצפית מדהימות ביופיין שבהם לדוגמא ניתן לראות פילי ים על חופי החוף המערבי.

כמובן שבקליפורניה יש פארקים לאומיים רבים, שאחד המפורסמים שבהם הינו הפארק יוסמטי , שם יש מסלולי הליכה עבור המטיילים. יש עוד פארקים לאומיים בהם ניתן לטייל וללון בחניונים כדוגמת הפארק הלאומי רדווד וכן גם הפארק הלאומי הר לאסן.

למי שיש זמן, כמובן יכול לבקר בתוך הערים עצמן, שם יש אטרקציות רבות (אומרים שסן פרנסיסקו היא המיוחדת ביותר). לאלו שרוצים טיול ארוך יותר, אחרי קליפורניה יכולים להמשיך למקומות מרכזיים אחרים בארה"ב גדוגמת העיר לאס וגאס, הגראנד קניון באריזונה ועוד.

כתבות נוספות במגזין:

חיסכון

חיסכון? מדריך לסוגי חיסכונות

מדריך לסוגי החיסכונות הפיננסים הנפוצים בבואנו לחסוך כסף לטווח הארוך, אנו ניצבים בפני מגוון רחב של אפשרויות ואפיקי חיסכון. אבל מה הם בעצם סוגי החיסכונות

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

הדעות לגבי קפסולות קפה חלוקות. יש כאלה להם הכי חשוב להכין קפה בצורה נוחה ומהירה, בעוד אחרים מאמינים שגם הקפסולה הכי איכותית לא יכולה להשתוות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן