הברקת פנסים עכורים באמצעות משחת שיניים

תופעה מאד מוכרת ונפוצה היא תופעת העכירות של פנסי הרכב הקדמיים, תופעה זו גורמת לפנסי הרכב להיראות צהובים ודהויים באופן שמקשה על האור להשתקף החוצה ולהאיר את הדרך, מצב זה גורם לבעלי רכבים רבים להיכשל בטסט ומצריך אותם לגשת למוסך בכדי להבריק את הפנסים באמצעות ליטוש שכבה מהפנס.

מה שרבים לא מודעים לו זה שניתן לחסוך את עלות הליטוש והעבודה של הברקת הפנסים על ידי שימוש בחומר שיש בכל בית, חומר זה הוא לא אחר מאשר משחת שיניים פשוטה. משחת השיניים גורמת לעכירות להיעלם ולברק של הפנס לחזור, במאמר הבא תמצאו כיצד עושים זאת יחד עם תמונות לפני ואחרי טיפול שכזה.

איך למעשה מבצעים את הברקה זו עם משחת השיניים?

ובכן לפני שנסביר לכם כיצד בדיוק יש לבצע את הליך זה נקדים ונסביר למה בכלל תופעה מכוערת זו של עכירות על פנסי הרכב מופיעה מלכתחילה. ארץ ישראל היא מדינה שטופת שמש ומרבית המכוניות המיוצרות רחוק מעבר לים אינן בנויות בהתאם לכך, הפנסים הקדמיים הם בדרך כלל הרכיב שנפגע באופן הכי בולט מהשמש הישראלית כאשר השקיפות של הפנס נעלמת וצבע צהבהב מחל להופיע, נכון יהיה להגיד כי אם תצליחו לדאוג לכך שרכבכם יהיה מכוסה או תחת צל ברוב שעות היום תוכלו להימנע מתופעה זו לצוץ או לשוב על עצמה.

  • דאגו כי תהיה לכם שפורפרת שלמה של משחת שיניים, בתור התחלה נקבו את פנסי הרכב עם מטלית לחה בכדי להסיר לכלוך, אבק ומעט להרטיב את משטח העבודה, לאחר מכן שימו חומר על אצבעותיכם ומרחו שכבה נאה על כל שטח הפנסים, המתינו כבערך 5-10 דקות ואז שפשפו עם המטלית הלחה את השכבה שמרחתם, לא רואים שינוי? אל תדאגו זה נורמלי את הליך זה יש לבצע בין 6-8 פעמים ( בערך מספר הפעמים עד שנגמרת השפופרת של משחת השיניים ) עד שתגיעו לתוצאות רצויות ובערך 2-3 פעמים כדי לראות שינוי ראשוני.
  • לאחר שסיימתם את כל משחת השיניים נקו היטב את משטח הפנס ואז רססו מעט שמן הזזה כגון: WD40 או שמן לניקוי נשקים ומרחו אותו היטב על הפנס.

כתבות נוספות במגזין:

חיסכון

חיסכון? מדריך לסוגי חיסכונות

מדריך לסוגי החיסכונות הפיננסים הנפוצים בבואנו לחסוך כסף לטווח הארוך, אנו ניצבים בפני מגוון רחב של אפשרויות ואפיקי חיסכון. אבל מה הם בעצם סוגי החיסכונות

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

הדעות לגבי קפסולות קפה חלוקות. יש כאלה להם הכי חשוב להכין קפה בצורה נוחה ומהירה, בעוד אחרים מאמינים שגם הקפסולה הכי איכותית לא יכולה להשתוות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן