שיקום נזקי אש בבית או במשרד

בימים טרופים אלו כאשר עשרות מטחי רקטות נורים מידי יום אל עבר כל יישובי הארץ במסגרתו של מבצע צוק איתן אנו נתקלים בבתים רבים שנפגעים פגיעות ישירות ומצריכים שיקום מלא מנזקי אש ושבר, מן הסתם המדינה לוקחת אחריות על העניין אך היכרות טובה עם ההליך תבטיח כי תעמדו על שלכם ותקבלו בדיוק מה שמגיע לכם מבחינת שיקום הבית והנזקים הפנימיים שנגרמו לחפצים בתוכו.

במאמר זה תמצאו מידע מפורט על אופן שיקום הבית מנזקי שריפה, מידע זה כמובן יסייע לכם להבין את עמדת השמאי ולדאוג כי כל זכויותיכם ישמרו והעבודה הכי מקצועית והכי קפדנית תתבצע בבתיכם.

כיצד מתבצע שיקום הבית מנזקי שריפה?

ובכן שריפה בתוך הבית משאירה אחריה ללא ספק סימנים קשים של פיח, של ריח חזק ושל חומרים שנאכלו כתוצאה מהשריפה, במידה והבית לא הוכרז כסכנה לציבור או כמקרה כזה שעלות התיקון והשיקום שלו תעלה יותר מאשר בנייה מחדש אז יחל תהליך השיקום שיכלול בתוכו החלפת משקופים, חלקי עץ וחומרים אחרים שנאכלו על ידי אש, כמו כן קילוף שכבות של הטיח בכדי להעלים את נזקי הפיח הצטברו על הקירות והחלפת אריחים במקומות שיש צורך בכך.

פגיעה ברהיטי הבית- רהיטי הבית סביר להניח כי יפגעו במידה כזו או אחרת ( תלוי כמובן כמה מהר ישתלטו על האש ובאיזה דרגה הבית יינזק ), בכדי לשקם את נזקי האש שפגעו ברהיטים לפעמים יש צורך להחליף ריפודים, לשייף עצים, להוסיף כיסויים שונים וכ"ו….

כתבות נוספות במגזין:

חיסכון

חיסכון? מדריך לסוגי חיסכונות

מדריך לסוגי החיסכונות הפיננסים הנפוצים בבואנו לחסוך כסף לטווח הארוך, אנו ניצבים בפני מגוון רחב של אפשרויות ואפיקי חיסכון. אבל מה הם בעצם סוגי החיסכונות

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

הדעות לגבי קפסולות קפה חלוקות. יש כאלה להם הכי חשוב להכין קפה בצורה נוחה ומהירה, בעוד אחרים מאמינים שגם הקפסולה הכי איכותית לא יכולה להשתוות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן