קייטנות כמה עולה?

חופשת הקיץ הגיע ועמה יותר ממיליון ילדים שיוצאים לחופשת הקיץ שלהם. ללא ספק, עבור רוב ההורים, לפחות החלק הראשון של הקיץ שבו יש קייטנות רבות, מאפשר לפחות שקט עד חודש אוגוסט. עם זאת, כמובן קייטנות זהו עסק לא זול, ולכן הורים רבים מידי שנה מחפשים קייטנות שמצד אחד יהיו במחיר טוב, אך מצד שני גם יעניקו לילדים את התנאים הטובים ביותר שאפשר מבחינת השעות, הפעילויות, האטרקציות וכמובן גם האוכל שהם מקבלים בקייטנה.

באופן כללי, ההוצאות על קייטנות הינן גדולות יחסית. כאשר בקייטנה של ילדים עד גיל שמונה ההוצאה צפויה להיות בסכום של 2840 ₪ לכל תקופת הקיץ לילדים בגילאי 9-13 ההוצאה הצפויה הינה הוצאה של 3,188 ₪ וכן של ילדים מעל גיל 13 ההוצאה הינה 1,620 ₪.

כמובן, שיש סוגים רבים של קייטנות, כדוגמת קייטנות של הגנים, קייטנות של המתנ"ס, קייטנות מטעם בתי הספר וכן גם קייטנות עם נושא מסוים כדוגמת קייטנות ספורט, קייטנות מדע וכדומה. למען האמת, יש הורים שמעדיפים כלל לא לשלוח את ילדיהם לקייטנות ודואגים להם לפעילויות אחרות בבית, וזאת במטרה לחסוך כסף כמובן, שכן ההוצאה הממוצעת לקייטנות למשפחה עולה על סכום של 5000 ₪.

כתבות נוספות במגזין:

חיסכון

חיסכון? מדריך לסוגי חיסכונות

מדריך לסוגי החיסכונות הפיננסים הנפוצים בבואנו לחסוך כסף לטווח הארוך, אנו ניצבים בפני מגוון רחב של אפשרויות ואפיקי חיסכון. אבל מה הם בעצם סוגי החיסכונות

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

הדעות לגבי קפסולות קפה חלוקות. יש כאלה להם הכי חשוב להכין קפה בצורה נוחה ומהירה, בעוד אחרים מאמינים שגם הקפסולה הכי איכותית לא יכולה להשתוות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן