קייטנות כמה עולה?

חופשת הקיץ הגיע ועמה יותר ממיליון ילדים שיוצאים לחופשת הקיץ שלהם. ללא ספק, עבור רוב ההורים, לפחות החלק הראשון של הקיץ שבו יש קייטנות רבות, מאפשר לפחות שקט עד חודש אוגוסט. עם זאת, כמובן קייטנות זהו עסק לא זול, ולכן הורים רבים מידי שנה מחפשים קייטנות שמצד אחד יהיו במחיר טוב, אך מצד שני גם יעניקו לילדים את התנאים הטובים ביותר שאפשר מבחינת השעות, הפעילויות, האטרקציות וכמובן גם האוכל שהם מקבלים בקייטנה.

באופן כללי, ההוצאות על קייטנות הינן גדולות יחסית. כאשר בקייטנה של ילדים עד גיל שמונה ההוצאה צפויה להיות בסכום של 2840 ₪ לכל תקופת הקיץ לילדים בגילאי 9-13 ההוצאה הצפויה הינה הוצאה של 3,188 ₪ וכן של ילדים מעל גיל 13 ההוצאה הינה 1,620 ₪.

כמובן, שיש סוגים רבים של קייטנות, כדוגמת קייטנות של הגנים, קייטנות של המתנ"ס, קייטנות מטעם בתי הספר וכן גם קייטנות עם נושא מסוים כדוגמת קייטנות ספורט, קייטנות מדע וכדומה. למען האמת, יש הורים שמעדיפים כלל לא לשלוח את ילדיהם לקייטנות ודואגים להם לפעילויות אחרות בבית, וזאת במטרה לחסוך כסף כמובן, שכן ההוצאה הממוצעת לקייטנות למשפחה עולה על סכום של 5000 ₪.

כתבות נוספות במגזין:

הפקת דוחות עם Qlik NPrinting

מנהלי השקעות? תארו לעצמכם שהיה ברשותכם כלי רב עוצמה שמאפשר לצפות בנתוני ההשקעות של לקוחותיכם במבנה המתאים לכם, להגיע למסקנות במהירות רבה יותר – וכך

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן