מימון רכב יד שנייה הלוואה חברתית- למה עדיף?

אם כבר נמאס לכם לנסוע באוטובוס לעבודה, לקחת את הילדים מהגן עם מונית ולשלם הון תועפות- כדאי שתרכשו רכב, ותתחילו להקל לעצמכם על החיים, כך שבסופו של עניין תוכלו גם לחסוך הרבה זמן וכסף. אז נכון שלא בטוח שתוכלו לקנות מכונית חדשה עם הניילון, אבל גם רכב יד שנייה ייתן לכם מענה נפלא לכל צרכי המשפחה. אם עדיין אין לכם רכב משלכם, הסיבה היא ככל הנראה כלכלית- ואין ספק שלקחת הלוואה מהבנק נשמע די מלחיץ. חשוב שתדעו שקיימת דרך פשוטה שאין בה כמעט סיכונים- הלוואה חברתית, שמוציאה את מימון הרכב שלכם מן ה"מטרייה" של הבנק, ומעבירה אותו לאנשים כמוכם, שרק רוצים להרוויח.

איך תוכלו לקבל הלוואה מאנשים אחרים שאינכם מכירים?

הרעיון העומד מאחורי קבלת הלוואה חברתית, הוא התאגדות של אנשים שהבינו שישנו ביקוש רב להלוואות חוץ בנקאיות, שאינן תלויות בגופים רשמיים. ההלוואות הללו לא ידרשו מכם להיטלטל ממקום למקום, ולעמוד בתור אל פקיד בנק זעוף פנים.

מה שתצטרכו לעשות זה קודם כל להיות רציניים- מדובר בהלוואה אמיתית לכל דבר, ובכסף אמיתי של אנשים שעובר לידיכם ושאותו תצטרכו להחזיר בהתאם לתנאי ההסכם. דבר שני שעליכם יהיה לעשות זה להתחיל להניע את התהליך- להיכנס לאינטרנט ולבדוק את האפשרויות העומדות בפניכם.

האם ישנם אתרים רציניים בישראל המעניקים הלוואות חברתיות?

בישראל עניין ההלוואות החברתיות נמצא עדיין בחיתוליו, וקיימות רק חברות ספורות שמתעסקות בנושא. עם זאת העניין נחשב לאמין מאוד, ומנהלי האתרים הללו הם אנשי מקצוע בתחום הפיננסים, שהמטרה שלהם- מלבד הרווח האישי כמובן- הוא לדאוג לאינטרסים שלכם ובמקביל גם לאלו של האנשים שילוו לכם כסף. ההלוואות הניתנות באתרים כאלה לרוב נעות סביב כמה עשרות אלפי שקלים- אתם לא תוכלו לרכוש וילה באופן הזה, אבל רכב יד שנייה בהחלט כן.

אז מדוע כדאי לכם לקחת הלוואה חברתית ולא הלוואה מהבנק?

אז נכון שהלוואה דרך הבנק מעניקה תחושה מסוימת של בטחון, וחתימה על מסמכים רשמיים אחרי התרוצצות רבה- הופכת את עניין החתימה על ההלוואה ל"רציני" יותר כביכול, אבל דעו כי זה לא חייב להיות כל כך מתיש. הדבר נכון עוד יותר למי שהלוואה רגילה אינה אופציה בשבילו, כיוון שהבנק מבקש ממנו ערבונות או מעמיד תנאי החזר שפשוט אינם אפשריים עבורו. הלוואה חברתית מפשטת את התהליך, מגמישה את תנאי ההחזר, והופכת את רכישת הרכב לאפשרית למי שעד עכשיו העניין נחשב עבורו לחלום מתוק בלבד.

כתבות נוספות במגזין:

חיסכון

חיסכון? מדריך לסוגי חיסכונות

מדריך לסוגי החיסכונות הפיננסים הנפוצים בבואנו לחסוך כסף לטווח הארוך, אנו ניצבים בפני מגוון רחב של אפשרויות ואפיקי חיסכון. אבל מה הם בעצם סוגי החיסכונות

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

הדעות לגבי קפסולות קפה חלוקות. יש כאלה להם הכי חשוב להכין קפה בצורה נוחה ומהירה, בעוד אחרים מאמינים שגם הקפסולה הכי איכותית לא יכולה להשתוות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן