כמה עולה טיפול המסת שומן?

טיפולי המסת שומן הפכו להיות הלהיט של שנות האלפיים, טיפולים אלו גורמים לכל מצבורי השומן הקטנים שנמצאים במקומות שונים ומרגיזים בגוף להיעלם כלא היו, מצבורי שומן אלו למעשה מפורקים ומתמוססים בתוך הגוף ללא כל צורך בשאיבתם החוצה וזה מה שהופך את הטיפול לכל כך פופולארי ומבוקש.

בעמוד זה נסקור בפניכם מעט את המחירים הממוצעים של טיפולי המסת השומן על פי המידע שמציג אתר אסתטיק נט, חשוב להבין כי מחירי הטיפול משתנים בהתאם לסוג הטיפול ( קיימים מספר מכשירים לביצוע טיפול זה ) ובהתאם לאזור בו מבצעים אותו.

המחירים הממוצעים במשק לטיפולי המסת שומן

  • אזור הירכיים- אזור הירכיים הוא אחד האזורים הנפוצים ביותר לטיפול המסת שומן וזאת מכיוון כי זהו אזור בו גם לגברים וגם לנשים כאחד השומנים נוטים להצטבר, טיפול באזור הירכיים עתיד לעלות בין 12,000 ש"ח לבין 14,000 ש"ח השוני בדרך כלל הוא בעקבות עמלות המכונים וסוג הטיפול ( לייזר, אולטרסאונד, גלי רדיו ).
  • הידיים- אזור הידיים האחוריות הוא אזור שבדרך כלל נשים הן אלו שסובלות ממצבורי שומן בו, המסת השומן באזור זה מאד יעילה ונשים רבות מבצעות טיפול זה מידי שנה. הטיפול באזור זה עתיד להיות בין 8,000 ש"ח לבין 10,000 ש"ח תלוי כמובן בסוג הטיפול וגם בעמלת המכון.
  • מותניים- המותניים הם החלק בו נראים ה"צמיגים" כאשר שומן עודף מצטבר והטיפול באמצעות המסת שומן יסייע משמעותית לאסתטיקה החיצונית של כל אחד ואחד מאלו שסובלים מבעיה זו. עלות טיפול שכזה עלולה לנוע בין 9,000 ש"ח לבין 11,000 ש"ח וכמו במקרים הקודמים גם פה ההבדלים נעים בין עלות הטיפול במכון המבצע לבין סוג המכשיר איתו תבצעו את הטיפול.
  • סנטר- סנטר כפול הוא תופעה אסתטית נפוצה מאד בה השומן שמצטבר תחת הסנטר יוצר מראה של עוד סנטר, העלות הממוצעת של טיפול זה נעה בין 4,000 ש"ח לבין 5,000 ש"ח והשינויים נובעים מסוג המכשיר איתו תבצעו את הטיפול והמכון שתבחרו.

חשוב מאד לציין כי המחירים משתנים כלפי מעלה ומטה בחלוף השנים ביחס למצב הכלכלה בארץ וביחס לתחרות שמשתנה כל שנה בשוק.

כתבות נוספות במגזין:

הפקת דוחות עם Qlik NPrinting

מנהלי השקעות? תארו לעצמכם שהיה ברשותכם כלי רב עוצמה שמאפשר לצפות בנתוני ההשקעות של לקוחותיכם במבנה המתאים לכם, להגיע למסקנות במהירות רבה יותר – וכך

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן