דקורציה בגידור

גדרות לגינה הן כבר מזמן לא פריט פונקציונאלי שאותו בוחרים לפי שיקולי מחיר בלבד. דקורציה בגידור חוזרת למרכז הבמה וניתן לראות עוד ועוד לקוחות המנצלים את שיטות העיצוב המודרניות. הסיבה העיקרית לכך קשורה לאופן בו הגדר משפיעה על ערך הנכס.

במקום להסתפק בעיצוב של חלל הפנים בלבד, ניתן להעניק לבית ערך מוסף ולהשקיע גם בפתרונות גידור איכותיים. מעבר לכך, מעצבי פנים שרוצים להשיג הרמוניה לא יכולים להרשות לעצמם לוותר על דקורציה בגינה ובגידור. השאלה היחידה היא כיצד עושים זאת ועל מה כדאי לשים דגש.

מה מאפיין גדרות לגינה?

הנה כמה מאפיינים בולטים המלווים את הפתרונות המודרניים של דקורציה בגידור:

א. חומרי גלם– השימוש בחומרי גלם איכותיים הוא חלק בלתי נפרד מדקורציה בגידור. בניגוד לבחירת אלמנטים דקורטיביים בתוך הבית או בחלל הפנים, גדרות חשופים ישירות לשמש וגם למשקעים, לחות, הפרשי טמפרטורות וכדומה. חומרי גלם איכותיים יבטיחו את עמידות הגידור ויחסכו את הצורך בהוצאות מיותרות.

ב. מבנה – אי אפשר להשיג את היתרונות של דקורציה בגידור מבלי להחליט על מסגרת מסודרת. במהלך תכנון גדרות לגינה חשוב לשים לב לגודל השטח ולמבנה הרצוי. המבנה חייב לעלות בקנה אחד עם גודל החצר, המרפסת או הגינה. זו הדרך הנכונה להציב את הגדרות מבלי ליצור נזקים לסביבה. כך גם ניתן לנצל היטב את המקום הפנוי בחצר של הבית.

ג. סוגי גדרות – הסוד של דקורציה בגינה הוא בחירה נכונה בגדרות. כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע ולשמוע על ההבדלים בין פורטינט, פנטנט, לוקסינט, רשת מצופה ורשת מגולוונת. כל גדר מגיעה בגליל באורך הדרוש ללקוח ותוך עמידה בתווי תקן.

הטיפ החשוב ביותר הוא להקפיד על דקורציה העולה בקנה אחד עם אופי השימוש בחצר, בגינה, במרפסת או בכל חלל פתוח אחר. קיימים הבדלים משמעותיים בין גדרות לגינה פרטית לבין פתרונות גידור למקומות מסחריים וציבוריים. הגידור חייב להיות קודם כל עמיד, בטיחותי ואמין, ורק לאחר מכן יפה ואסתטי. מי שמצליח לשלב בין פונקציונאליות ואסתטיקה משיג את המטרה ונהנה מיתרונות רבים.

כתבות נוספות במגזין:

חיסכון

חיסכון? מדריך לסוגי חיסכונות

מדריך לסוגי החיסכונות הפיננסים הנפוצים בבואנו לחסוך כסף לטווח הארוך, אנו ניצבים בפני מגוון רחב של אפשרויות ואפיקי חיסכון. אבל מה הם בעצם סוגי החיסכונות

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

הדעות לגבי קפסולות קפה חלוקות. יש כאלה להם הכי חשוב להכין קפה בצורה נוחה ומהירה, בעוד אחרים מאמינים שגם הקפסולה הכי איכותית לא יכולה להשתוות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן