קורסים מקצועיים

כיום, אנשים רבים מתלבטים האם להתחיל בתואר אקדמי, או שמה כדאי להם לעשות קורסים מקצועיים, שבסופם רוב הסיכויים הם ימצאו הזדמנות טובה להשתלב בשוק העבודה במגוון רב של מקצועות שונים. כיום יש האומרים, כי לאור העובדה שהשוק מלא באקדמאים עם תארים שונים שלא תמיד מסייעים למצוא עבודה, לעבור קורס מקצועי, יכול להיות הערך המוסף שיעזור לבן אדם לקבל עבודה כלשהי.

כך לדוגמא, בשוק ההיי טק והאינטרנט, בהרבה מקרים יעדיפו לקבל אנשים עם ניסיון או שכבר עברו קורס מקצועי כלשהו, במקום שיהיה צורך להכשיר אותם לאחר מכן באופן עצמאי. כך לדוגמא, אחד הקורסים שלבוגרים שלו יש יותר ביקוש בשוק ההי טק, הינו שוק של בדיקות תוכנה. חברות רבות, מחפשות את בוגרי הקורס הזה, ללא ניסיון אולם שיש להם ידע כלשהו בנושא זה.

קורסים נוספים שלהם יש ביקוש בשוק: הינם קורסים של מנהלי מדיה חברתית- ללמוד מא' ועד ת' את הרשתות השונות כדוגמת פייסבוק, לינקדין, טוויטר וכדומה, וכיצד ניתן לעשות בהם שימוש מסחרי. קורס מקדמי אתרים, שם לומדים קידום אתרים אורגני (כלומר באמצעות מנוע החיפוש) וקידום ממומן- קידום על ידי פרסום בגוגל עצמו. עוד קורס שלו יש ביקוש בתעשייה זהו קורס תיכנות- לומדים בהם שפות תיכנות נדרשות כדוגמת פייתון או ג'אנגו .

מי שמחפש קורסים שהינם יותר טכניים פחות טכנולוגיים, יכול ללכת לכיוון של טכנאי פלאפונים או טכנאי מחשבים (היום לרוב עסקים שכאלו עושים גם וגם), טכנאי אזעקות או כל קורס טכני שבסופו ניתן להשתלב בשוק העבודה ללא יותר מידי בעיות.

כתבות נוספות במגזין:

חיסכון

חיסכון? מדריך לסוגי חיסכונות

מדריך לסוגי החיסכונות הפיננסים הנפוצים בבואנו לחסוך כסף לטווח הארוך, אנו ניצבים בפני מגוון רחב של אפשרויות ואפיקי חיסכון. אבל מה הם בעצם סוגי החיסכונות

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

הדעות לגבי קפסולות קפה חלוקות. יש כאלה להם הכי חשוב להכין קפה בצורה נוחה ומהירה, בעוד אחרים מאמינים שגם הקפסולה הכי איכותית לא יכולה להשתוות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן