הפקת דוחות עם Qlik NPrinting

מנהלי השקעות? תארו לעצמכם שהיה ברשותכם כלי רב עוצמה שמאפשר לצפות בנתוני ההשקעות של לקוחותיכם במבנה המתאים לכם, להגיע למסקנות במהירות רבה יותר – וכך לשפר את תנאי המסחר? מהיום אתם יכולים ליישם כלי זה כחלק ממערך שירותי ההשקעות שלכם – הכירו את Qlik NPrinting.

מהו מחולל הדוחות של Qlik וכיצד ניתן לשפר באמצעותו את תהליך קבלת ההחלטות?

Qlik NPrinting הוא כלי טכנולוגי המשמש להפקת דוחות על סמך אינספור נתונים הנאספים בזמן אמת ומוצגים בכלים סטטיסטיים. המשתמשים יכולים להיעזר במסנני נתונים ולהפיק דוחות על פי דרישה וכך לעקוב ביעילות אחר תיקי ההשקעות ולבצע בהם שינויים בהתאם לדינמיקת השוק בצורה אינטואיטיבית הודות לממשק גרפי מתקדם המאפשר הצגת הנתונים בצומתי החלטה שונים וברמות שונות.

גמישות במסחר ורמת אבטחה גבוהה.

מחולל דוחות אוטומטיים Qlik NPrinting הוא כלי מאובטח המאפשר לשלוח דוחות מקצה לקצה באמצעות הדואר האלקטרוני או באמצעות מסרון הטלפון, הן "בדחיפה" – בכל עת שעולה צורך לשלוח דוח נתונים מנותח והן כאשר מתרחש טריגר מסוים – לדוגמה מנייה הגיעה למחיר סף, היפוך מגמה, עליה משמעותית במחיר או מצבור של אירועים (שהוגדרו מראש) שמתחרשים בעת אחת – בדרך זו ניתן להמשיך לנהל מסחר בכל עת ולהגיב בזמן אמת מכל מקום.

יצירת דוחות בממשק קל ונוח למשתמש.

באמצעות מחלול הדוחות ניתן לדוור דוחות לרשימות תפוצה, ליצור דוחות חדשים באמצעות גרירה וסידור של עצמים על המסך, להציג נתונים במספר תצוגות ולבחור את התצוגה הנוחה ביותר שמקלה על קריאת הנתונים. לדוגמה: כדי להתחקות אחר מגמות מסחר מומלץ להשתמש בגרפים צפים ואילו כדי להבין אם התרחש אירוע חריג מתוך צבר של אירועים אפשר להיעזר במפות חום או בצבר של נקודות על מפה. במסחר בבורסה כל דקה עשויה ליצור הבדל גדול – ולאירועים משמעותיים במסחר מוטב להגיב מהר ובזמן אמת. מבחר התצוגות העשיר במחולל הדוחות מקל על קריאת המידע ומאיץ את תהליך קבלת ההחלטות.

יכולות מתקדמות לשיפור שירות הלקוחות בחברת ההשקעה.

מעבר להצפנה מקצה לקצה, יכולת ליצור דוחות בהתאמה אישית ויכולת להפיץ דוחות על פי טריגים או מופעים קבועים בזמן, מחולל דוחות אוטומטיים nPrinting מאפשר להגדיר הרשאות על פי סוגי המידע המופצים בדוח – גם אם הדוח מופץ לעשרות נמענים, כך שכל נמען צופה רק במידע הרלוונטי אליו – יכולת זו מאפשרת לחברות השקעות המנהלות אינספור תיקי השקעות ומעוניינות לחסוך בזמן הפצה להפיץ דוח תקופתי בלחיצת כפתור אחת במקום להכין את אותם עשרות דוחות לכל לקוח ולקוח, נוסף לכך הן יכולות ליצור דוח המשלב בין מספר עולמות תוכן ואף להגדיר מראש שליחה אוטומטית של דוחות על פי מדדי KPI. הדוחות נשלחים בתבניות שגורות ורווחות לרבות: power point, excel, html, word pdf ו-pixel perfect.

כתבות נוספות במגזין:

חיסכון

חיסכון? מדריך לסוגי חיסכונות

מדריך לסוגי החיסכונות הפיננסים הנפוצים בבואנו לחסוך כסף לטווח הארוך, אנו ניצבים בפני מגוון רחב של אפשרויות ואפיקי חיסכון. אבל מה הם בעצם סוגי החיסכונות

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

הדעות לגבי קפסולות קפה חלוקות. יש כאלה להם הכי חשוב להכין קפה בצורה נוחה ומהירה, בעוד אחרים מאמינים שגם הקפסולה הכי איכותית לא יכולה להשתוות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן