שרי אריסון: "אני אוהבת את ישראל ונשארת בארץ"

אשת העסקים שרי אריסון מבהירה כי אינה מתכוונת לעזוב את ישראל. לאחרונה היא מכרה את רוב אחזקותיה במרבית החברות שבהן היתה בעלת שליטה. השבוע היא מכרה את חברת תשתיות המים "מיה" לקרן ברידג׳פוינט תמורת כ-260 מיליון דולר, בשבוע שעבר מכרה אריסון את "מלח הארץ" ובמהלך חודש אוגוסט הושלמה עסקת המכירה של חברת "שיכון ובינוי".

"לאחר הרבה כתבות, שחלקן מדוייקות וחלקן לא – אני רוצה לשים דברים על דיוקם", מבהירה אריסון. "קודם כל אני אוהבת את ישראל ונשארת בארץ. זה הבית שלי ושל משפחתי. לאורך השנים הובלתי בשליחות את העסקים שלי והטמענו חזונות כמו חירות פיננסית בבנק הפועלים, קיימות ב'שיכון ובינוי', חיות ב'מלח הארץ' ושפע ב'מיה'", אמרה אריסון.

"במקביל, השקעתי בהשקעות שונות מתוך ראיה של השקעות למען החברה והסביבה. לאורך השנים האחרונות מכרתי את רוב מניותיי ב'קרניבל קרוז' ונשארתי עם אחוזים בודדים שאינם מהווים חלק מקבוצת השליטה. השקעתי בעשרות חברות ברחבי העולם מתוך אותה אסטרטגיה של השקעות למען החברה והסביבה".

אריסון מוסיפה: "השקעתי בתחומים הבאים: טכנולוגיות בחינוך, אנרגיות מתחדשות, תשתיות ירוקות, פתרונות בנושא אקלים ועוד. החלטתי למכור את החברות האופרטיביות בארץ ובעולם על-מנת להמשיך בשליחות שלי, יחד עם חזון אישי של עשייה הרמונית".

הכתבה המלאה

 

כתבות נוספות במגזין:

חיסכון

חיסכון? מדריך לסוגי חיסכונות

מדריך לסוגי החיסכונות הפיננסים הנפוצים בבואנו לחסוך כסף לטווח הארוך, אנו ניצבים בפני מגוון רחב של אפשרויות ואפיקי חיסכון. אבל מה הם בעצם סוגי החיסכונות

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

הדעות לגבי קפסולות קפה חלוקות. יש כאלה להם הכי חשוב להכין קפה בצורה נוחה ומהירה, בעוד אחרים מאמינים שגם הקפסולה הכי איכותית לא יכולה להשתוות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן