מהפכת האנטי אייג'ינג של ג'נס גלובל כבר כאן!!

חברת ג'נס גלובל הפכה בשנתיים האחרונות למובילה והמצליחה ביותר בתחום האנטי אייג'ינג ולא סתם, החברה השיקה סט מוצרי אנטי אייג'ינג המבוססים על מחקרים שנרכשו ממדענים מובילים ואפילו מזוכה פרס נובל למדע.
ברובם המוצרים של החברה מבוססים על טכנולוגיית תאי גזע בוגרים הגורמים לעור להתחדש בצורה יעילה וחזקה יותר אך ישנם מוצרים נוספים העובדים גם בצורות שונות כמו למשל טבליות ה – FINIT שמאריכות את הטלומרים ( הסבר בהמשך ) או חומר האייג'לס שמעלים כל קמט או שקית מתחת לעיניים למשך 9 שעות ולמעשה הופך להיות התחליף המושלם לחומר הבוטוקס.
את המוצרים של חברת ג'נס גלובל ניתן להשיג אך ורק דרך מפיצים מורשים כמו לדוגמא אתר אנטי אייג'ינג!

סקירה מהירה על המוצרים המובילים של חברת ג'נס גלובל

• אייג'לס – חומר האייג'לס הוא מבחינת נשים רבות גולת הכותרת של חברת ג'נס גלובל, התכשיר גורם לקמטים ולשקיות מתחת לעיניים להיעלם מספר דקות לאחר שנמרח על אזור הטיפול ( האפקטיביות של התכשיר מחזיקה כ – 9 שעות ולאחר מכן מתפוגגת ) ומאפשרת לכל אישה או גבר להגיע לפגישה חשובה, לאירוע או סתם מפגש חברים במיטבם! מידע נוסף על המוצר תוכלו למצוא בכתובת: http://www.anti-aging.org.il/eb_product/ageless/
• FINITI – מוצר זה הוא מקור הגאווה של החברה וזאת מכיוון כי הוא המוצר היחידי בעולם האנטי אייג'ינג שמבוסס על מחקר זוכה פרס נובל שחקר ומצא כי אורך הטלומרים בגוף ( שמתקצר ככל שהשנים חולפות ) משפיע באופן ישיר על תהליך ההזדקנות. בג'נס גלובל התבססו על מחקר זה ויצרו טבליות שמאפשרות לנו להאריך במעט את אורכם של הטלומרים ובכך לעקב בצורה משמעותית את תהליך ההזדקנות.
• סדרת לומינס – סדרת לומינס היא למעשה סדרת מוצרי האנטי אייג'ינג המובלים כיום בעולם, המוצרים כאמור מבוססים על תאי גזע אנושיים שמאפשרים לעור להתחדש בצורה יעילה וחזקה יותר, הסדרה כוללת מוצרי לחות ליום וללילה, סבון מיוחד המנקה את העור מרעלים ולכלוכים קשים, קרם גוף המעשיר אתהעור במינרלים חיוניים, סרום לחידוש העור ומסיכה לפנים. לומינס הם מוצרים שניתן להשיג כמו שאר מוצרי החברה אך ורק דרך משווקים מורשים מטעם ג'נס גלובל דוגמת אתר אנטי אייג'ינג שאת הקישור אליו תמצאו למעלה.

נציגות החברה בישראל נמצאת ברחוב הברזל 10 תל אביב, החברה מאפשרת ללקוחותיה החזר כספי בתוך 30 יום מזמן הרכישה אם במידה ולא התאימו לכם אחד ממוצריה או שפיתחתם תגובה אלרגית אליו.

כתבות נוספות במגזין:

חיסכון

חיסכון? מדריך לסוגי חיסכונות

מדריך לסוגי החיסכונות הפיננסים הנפוצים בבואנו לחסוך כסף לטווח הארוך, אנו ניצבים בפני מגוון רחב של אפשרויות ואפיקי חיסכון. אבל מה הם בעצם סוגי החיסכונות

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

הדעות לגבי קפסולות קפה חלוקות. יש כאלה להם הכי חשוב להכין קפה בצורה נוחה ומהירה, בעוד אחרים מאמינים שגם הקפסולה הכי איכותית לא יכולה להשתוות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן