מדרסים לגב

פלטפוס (או בשמה הלועזי והנכון FLAT FOOT, כלומר רגל שטוחה) הינה בעיה מוכרת ונפוצה יחסית. הפלטפוס הינה תופעה רפואית בה הקשת האורכית בכף הרגל אינה מתפתחת כראוי, כך נוצר מצב בו הקשת נשארת שטוחה- בעצם רגל שטוחה-פלטפוס. חשוב לציין, כי לפלטפוס יש דרגות חומרה שונות הנקבעות על ידי הרופאים ובהתאם לכך יש הצעות כיצד לטפל בבעיה.

בגיל צעיר, לא ממליצים הרופאים והאורתופדים על מדרסים, אולם כאשר מתבגרים במידה ומתחילים כבר כאבים ברגליים וכן גם כאבים בגב, דלקות או אפילו שברי מאמץ, יש כבר מקום לעשות שימוש במדרסים, יש מקרים שיש בהם צורך לכל השנים.

יש מספר סוגים שונים של מדרסים- קשיחים וחצי קשיחים, אולם אלו מותאמים לרוב על פי הצורך שיש לאדם. לרוב זה פשוט קשור למשקל הגוף, למבנה הרגל ועוד. יש האומרים כי כיום מומלץ יותר לקנות מדרסים קשיחים שלהם יש כמה יתרונות בולטים כדוגמת תמיכה טובה יותר לרגל, בעוד יש שיגידו שהמחיר שלוקחים עליהם הינו מוצדק. בסופו של דבר, כמובן שיש להתייעץ עם אורתופד וכן גם עם מומחים לבניית מדרסים שלהם יש ניסיון של שנים בתחום זה.

כתבות נוספות במגזין:

הפקת דוחות עם Qlik NPrinting

מנהלי השקעות? תארו לעצמכם שהיה ברשותכם כלי רב עוצמה שמאפשר לצפות בנתוני ההשקעות של לקוחותיכם במבנה המתאים לכם, להגיע למסקנות במהירות רבה יותר – וכך

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן