מדרסים לגב

פלטפוס (או בשמה הלועזי והנכון FLAT FOOT, כלומר רגל שטוחה) הינה בעיה מוכרת ונפוצה יחסית. הפלטפוס הינה תופעה רפואית בה הקשת האורכית בכף הרגל אינה מתפתחת כראוי, כך נוצר מצב בו הקשת נשארת שטוחה- בעצם רגל שטוחה-פלטפוס. חשוב לציין, כי לפלטפוס יש דרגות חומרה שונות הנקבעות על ידי הרופאים ובהתאם לכך יש הצעות כיצד לטפל בבעיה.

בגיל צעיר, לא ממליצים הרופאים והאורתופדים על מדרסים, אולם כאשר מתבגרים במידה ומתחילים כבר כאבים ברגליים וכן גם כאבים בגב, דלקות או אפילו שברי מאמץ, יש כבר מקום לעשות שימוש במדרסים, יש מקרים שיש בהם צורך לכל השנים.

יש מספר סוגים שונים של מדרסים- קשיחים וחצי קשיחים, אולם אלו מותאמים לרוב על פי הצורך שיש לאדם. לרוב זה פשוט קשור למשקל הגוף, למבנה הרגל ועוד. יש האומרים כי כיום מומלץ יותר לקנות מדרסים קשיחים שלהם יש כמה יתרונות בולטים כדוגמת תמיכה טובה יותר לרגל, בעוד יש שיגידו שהמחיר שלוקחים עליהם הינו מוצדק. בסופו של דבר, כמובן שיש להתייעץ עם אורתופד וכן גם עם מומחים לבניית מדרסים שלהם יש ניסיון של שנים בתחום זה.

כתבות נוספות במגזין:

חיסכון

חיסכון? מדריך לסוגי חיסכונות

מדריך לסוגי החיסכונות הפיננסים הנפוצים בבואנו לחסוך כסף לטווח הארוך, אנו ניצבים בפני מגוון רחב של אפשרויות ואפיקי חיסכון. אבל מה הם בעצם סוגי החיסכונות

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

הדעות לגבי קפסולות קפה חלוקות. יש כאלה להם הכי חשוב להכין קפה בצורה נוחה ומהירה, בעוד אחרים מאמינים שגם הקפסולה הכי איכותית לא יכולה להשתוות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן