איך עובד טיפול שיאצו

טיפול שיאצו הפך לנפוץ יותר ויותר בתקופה האחרונה, זאת בשל המודעות שיש היום לרפואה הטבעית, היתרונות שיש בה לעומת צריכת כדורים כאלה ואחרים והשלווה שהיא מביאה איתה. מלבד לשיאצו תוכלו למצוא עוד מגוון רחב של תרופות וטיפולים טבעיים ברפואה הסינית – מורשת של 2,000 שנה.

איך מתבצע טיפול שיאצו מקצועי?

לפני שאתם מתחילים בטיפול, חשוב שתדעו למה לצפות. הטיפול יכול להתבצע בשני מקומות, המקום הראשון הוא במקום מסודר, קליניקה לטיפול שיאצו, יש כאלה פרטיות ויש קליניקות השייכות לקופת החולים שלכם. מלבד למקום זה, יש מטפלי שיאצו מקצועיים המטפלים בכם בבית שלכם, או בבית שלהם. הטיפול בשני המקומות מתבצע על מיטת טיפולים מקצועית או מזרון המיועד לטיפול מסוג זה. הטיפול מתבצע בביגוד מלא ונוח, על המטופל לשכב בצורה הרצויה, להסביר למטפל לאיזה מטרה הוא הגיע (כאבים פיזיים, לחצים וכד'…), המטפל יודע לבחון את גוף המטופל, לראות איפה הוא מכווץ, איפה אין זרימת אנרגיה והיכן בדיוק נמצא הכאב הפיזי. ברפואה הסינית מאמינים שלכל איבר בגוף יש נקודה במקום אחר בגוף האחראית על תפקודו. המטפל יעסה וילחץ על נקודות מסוימות בגוף שלכם בעזרת כריות כף היד, המרפקים ואפילו הרגליים. במשך הטיפול אתם תרגישו לגמרי מנותקים, הטיפול לרוב מתבצע בעיניים עצומות ואתם לא צריכים לזוז בו כלל אלא להיות רפויים. יהיו חלקים בטיפול בו הלחיצה תהיה כואבת יותר ויהיו חלקים שפחות, תקבלו את הכאב, אתם תרגישו משוחררים לגמרי אחר כך. משך זמן הטיפול נע בין חצי שעה לשעה. חשוב לציין, טיפול שיאצו אחד לא יפתור לכם את הבעיות, אלא יעזור לכם לטווח הקצר. טיפולי שיאצו מתבצעים כסדרת טיפולים חוזרת, הטיפולים נעשים בדרך כלל אחת לשבוע. מספר הטיפולים משתנה בהתאם לרמת הנזק בגוף המטופל, ייתכן ותצטרכו מספר טיפולים נמוך או להפך. אל תמהרו לשלול, גם את רומא לא בנו ביום אחד, מטיפול לטיפול תרגישו איך הגוף שלכם מתחזק ביחד עם הנפש.

איך יודעים שהמטפל שלי מנוסה?

השוק פתוח לכולם, כדי להיות מטפל שיאצו עליך ללמוד בין שנה ל 4 שנים, כאשר בשנה הראשונה כבר יש לך הסמכה לטפל. אחרי שנה אחת המטפל עדיין בוסר, הוא לא יודע מספיק כדי לטפל, אך יש כאלה שפועלים מתוך תשוקה לכסף ולא לטיפול. מטפל שיאצו מקצועי יהיה בעל ניסיון רב במגוון תחומים, לא רק בשיאצו, אלא בתחומים הקשורים לנוסה, כמו יוגה, דיקור, ידע כללי ברפואה ועוד… חשוב לבדוק שאכן למטפל יש בראש ובראשונה תעודת הסמכה לטיפול מסוג זה. אל תתביישו לשאול שאלות,  הגיעו לייעוץ לפני שאתם קובעים מפגש. מטפל טוב ינהג בכם בסבלנות, מדובר על תחום שלא מוכר וידוע על כל פרטיו ועל המטפל לפעול בהתאם ובהבנה.

מידע נוסף בטוויטר

כתבות נוספות במגזין:

חיסכון

חיסכון? מדריך לסוגי חיסכונות

מדריך לסוגי החיסכונות הפיננסים הנפוצים בבואנו לחסוך כסף לטווח הארוך, אנו ניצבים בפני מגוון רחב של אפשרויות ואפיקי חיסכון. אבל מה הם בעצם סוגי החיסכונות

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

הדעות לגבי קפסולות קפה חלוקות. יש כאלה להם הכי חשוב להכין קפה בצורה נוחה ומהירה, בעוד אחרים מאמינים שגם הקפסולה הכי איכותית לא יכולה להשתוות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן