5 סיבות למה כדאי לפתוח פרופיל לינקדאין

לינקדאין היא רשת חברתית עסקית. ממש כמו בפייסבוק, כל משתמש יכול להעלות תמונות, ותוכן לפרופיל האישי שלו. ההבדל הוא שכאן מדובר על רשת עסקית, ולא רק חברתית. כל התוכן המועבר ברשת הזו הוא למטרת חיבורים עסקיים וחשיפות לעסק שלך.

5 יתרונות לפתיחת פרופיל לינקדאין

  • מכנה משותף – קבוצות בלינקדאין מורכבות ממשתמשים בעלי מכנה מקצועי או עסקי משותף. הקבוצות מאפשרות לכם לפתוח דיונים, לשתף רעיונות, לפרסם הודעות רלוונטיות וכד'. בצורה זו אתם יכולים ליצור קשרים עם משתמשים אחרים השייכים לאותו קבוצה, לעבוד בשיתופי פעולה וללמוד את העסק שלך מזווית אחרת.
  • קורות חיים – אין עסק או אזרח שאוהב לכתוב קורות חיים. פרופיל לינקדאין הוא כרטיס הביקור שלך, בדיוק כמו קורות חיים דיגיטליים. היתרון כאן הוא שאין צורך לשמור על התבנית של קורות החיים, אלא לכתוב בחופשיות ובאופן שממתג אותנו ומקדם את העסק שלנו כמה שלבים קדימה.
  • קידום – בעזרת פרופיל לינקדאין אתם יכולים לקדם תוכן באופן ממומן וככה להשיג עוד קהלים. זכרו, כל פלטפורמה דיגיטלית כיום יכולה לסייע לכם לפתח את העסק. המטרה שלכם היא להגיע לכמה שיותר קהלים, ולא כולם נמצאים רק במקום אחד. ככל שתתרחבו יותר ככה תשיגו יותר לקוחות.
  • מציאת משרות – בין אם אתם עסק או אזרח מלומד שמחפש עבודה בתחום שלו, פרופיל לינקדאין יכולה להפוך את החיפוש להרבה יותר פשוט ויעיל. הרשת החברתית מאפשרת לכם למצוא משרות לפי המיקום שלכם, קורות החיים שלכם והניסיון שלכם. אם אתם בעלי עסקים תוכלו לבחור עובדים חדשים על בסיס סינון לפי הרף שלכם, והעובדים עצמם יכולים ליצור קשר עם בית העסק ולבקש ראיון עבודה.
  • כולם שווים – בלינקדאין כולם שווים, מנהל העמוד ברוב הפעמים לא מזוהה מול הקהל, אתם למעשה מדברים עם המותג. ככה אדם שומר על הפרטיות שלו, ומצד שני יכול לדבר עם כולם בגובה העיניים. זכרו, פרופיל בלינקדאין מאפשר לך להיות חלק מקבוצות גדולות (לינקדאין מונה כ 2 קבוצות שונות), שם תוכלו למצוא את "הבורות" של העסק שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות. כל אדם יכול לסייע לנו, ואנו יכולים לסייע לכל אדם.

ניגש לעניין?

בשביל לפתוח פרופיל לינקדאין ולהנות מכל היתרונות שציינו, עליכם יהיה לפתוח פרופיל לינקדאין מקצועי, כזה שימתג את העסק שלכם. מומלץ תמיד לחפש את הדבר הייחודי שמאפיין אתכם. גשו לאתר והרשמו. ההרשמה פשוטה מאוד, מילוי הפרטים צריך להעשות בכובד ראש כדי להפוך את הפרופיל שלכם למעניין, אבל תמיד תוכלו לערוך אותו. אם תרצו להגיע מוכנים, ישנם קורסים מקצועיים להרחבת הידע בכל הנוגע ללינקדאין. כל פלטפורמה היום היא שיווקית, בין אם זה אינסטגרם, פייסבוק, לינקדאין או כל מקום אחר. את השיווק עשו בחוכמה ולא בכפייה.

כתבות נוספות במגזין:

חיסכון

חיסכון? מדריך לסוגי חיסכונות

מדריך לסוגי החיסכונות הפיננסים הנפוצים בבואנו לחסוך כסף לטווח הארוך, אנו ניצבים בפני מגוון רחב של אפשרויות ואפיקי חיסכון. אבל מה הם בעצם סוגי החיסכונות

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

כל היתרונות של קפסולות נספרסו

הדעות לגבי קפסולות קפה חלוקות. יש כאלה להם הכי חשוב להכין קפה בצורה נוחה ומהירה, בעוד אחרים מאמינים שגם הקפסולה הכי איכותית לא יכולה להשתוות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן