הזמנת חדרי בריחה אונליין

אסקייפ רום ישראל היא הרשת הכי גדולה בארץ של חדרי בריחה מקצועיים, מרתקים, שיפעילו אתכם בתוך סיפור מדהים וחוויה מרגשת שכמותה עוד לא חוויתם. הרשת פרוסה בכל הארץ, מהצפון ועד הדרום, ומפעילה חדרי בריחה מדהימים במגוון סיפורי מסגרת ותפאורות יפהפיות, המיועדים להרכבים שונים של אנשים וברמות קושי משתנות.

למה כדאי להזמין אסקייפ רום כבילוי?

חדרי בריחה יכולים להתאים לכל מיני סוגים של אנשים: גם אנשים ביישנים, גם מוחצנים, גם כאלה עם חשיבה מתמטית וגם אנשים יצירתיים עם נפש של אומן. הרעיון העומד מאחורי אסקייפ רום ישראל הוא, שכל אחד יוכל לתרום לקבוצה המנסה להיחלץ מחדר הבריחה, ולהעניק מהידע ומהחשיבה המיוחדת שלו, על מנת שהקבוצה תנצח. זו הסיבה שחדרי הבריחה של אסקייפ רום ישראל יכולים להתאים גם לזוגות, גם למשפחות ואפילו בתור פעילות מגבשת ומעניינת לעמיתים לעבודה.

אסקייפ רום הוא בילוי אולטימטיבי עבור מי שמעוניין ביציאה מהשגרה, ולמעבר אל עולם מיוחד ושונה מהרגיל, שבו אתם נכנסים לדמות שצריכה לבצע משימות ולהצליח להיחלץ מן החדר, והכול במסגרת של זמן ומתוך רצון לפצח מגוון של חידות, כתבי סתרים ואתגרים מורכבים.

איך מזמינים מקום באסקייפ רום ישראל?

הפשטות שבהזמנת מקום באסקייפ רום ישראל, היא מה שהופכת את חדר הבריחה לנגיש כל כך וכיפי במיוחד. באתר בעל הממשק הנוח לתפעול, תוכלו להתרשם ממגוון חדרי הבריחה בכמה ערים ברחבי הארץ, ולהחליט אילו מהם קוסם לכם במיוחד, בהתאם למיקום שבו אתם מעוניינים.

את המקום בחדר תוכלו להבטיח לעצמכם באמצעות הזמנה קלה בכמה קליקים באתר- תוכלו להציץ בלוח ההזמנות ולראות באילו תאריכים ושעות החדר שלכם יהיה פנוי. בוקר, צהריים או ערב- תוכלו להזמין מראש חדר בריחה רק עבורכם, בזמן שנוח לכם, ולהכניס את הפעילות המדהימה הזו בתור הדובדבן שבקצפת בתוך יום שלם של כיף שתעשו ביחד.

אנחנו קבוצה של ארבעה חברים. איך נוכל להזמין חדר בריחה בקלות?

ראשית בחרו תאריך שמתאים לכולכם, והיכנסו לאתר של אסקייפ רום ישראל. בתוך הממשק תוכלו ללחוץ על "לוח זמנים", ולראות מתי והיכן ישנם חדרים פנויים. החדרים של אסקייפ רום מתאימים לכל מיני גדלים של קבוצות, ובמידה ואתם ארבעה אנשים או למעלה מזה- תוכלו להגביר את הכיף ולהזמין שני חדרים מקבילים באותו מקום- וכך לייצר תחרות בין קבוצות, שתעשה את העסק למעניין הרבה יותר. קראו והתרשמו מהסיפורים וההרפתקאות בכל חדר וחדר, בדקו את רמות הקושי השונות והזמינו לעצמכם חוויה שלא תשכחו לעולם.

כתבות נוספות במגזין:

הפקת דוחות עם Qlik NPrinting

מנהלי השקעות? תארו לעצמכם שהיה ברשותכם כלי רב עוצמה שמאפשר לצפות בנתוני ההשקעות של לקוחותיכם במבנה המתאים לכם, להגיע למסקנות במהירות רבה יותר – וכך

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן